Home » Série túr

Série túr

Moje túry som rozdelil do niekoľkých kategórií, ktoré nájdeš v menu na stránke. Celkove sa jedná o desiatky túr. Pre každú túru si môžeš otvoriť jej stránku a získať predstavu o jej obsahu. Ak Ťa niektorá túra zaujala a chceš sa na ňu vydať, napíš mi emailom na email@turistikakosice.sk a dohodneme sa. Túry organizujem obvykle v sobotu.


V ponuke mám aj individuálne túry, na ktoré sa môžeš vydať sám podľa popisu. Individuálne túry ponúkam v týchto kategóriach:

  • Vrcholy v okolí Košíc: séria výstupov na zaujímavé vrcholy v okolí Košíc prevažne po značených trasách v troch sériach. Trasy si volíš sám, dôležité je dosiahnutie vrcholov. Po absolvovaní všetkých vrcholov príslušnej série získavaš magnetku zdarma.
  • Vodné toky Košíc: séria túr prevažne po neznačených trasách vybraných potokov a riek v Košiciach, prípadne Košickom kraji. Trasy sú popísané v PDF záznamníku. Po absolvovaní všetkých trás získavaš magnetku zdarma.
  • Košice v hádankách: hádaj, na ktoré turistické miesto v Košickom okrese či objekt myslím. Pomôže Ti fotka či iné vodítko. Nájdi toto miesto a odfoť sa na ňom.
  • Košická podkova: turistická trasa vedená v okrajových častiach Košíc pripomínajúca tvarom podkovu. Trasa je dlhá 36 km, avšak je možné ju skrátiť na 18 km alebo 9 km. Po absolvovaní 36 km trasy získaš magnetku so symbolom Košíc zdarma.